Tasuta Spinnid – Millised Eesti Kasiinod neid kõige enam jagavad?

Tasuta spinnid on ühe slotifänni kõige ihaldatumad asjad. Kes, siis ometigi ei sooviks saada võimalust võita raha täiesti tasuta? Just seda tasuta keerutused pakuvadki. Saad keerutada ning seda tasuta. Järgnevas artiklis vaatame üle millised Eesti online kasiinod ning kui palju tasuta keerutusi jagavad. Mõnusat lugemist!

Olybet

Olybet pakub Eesti online kasiinodest tervitusboonust, kus on võimalik saada tervelt 600 tasuta spinni. Mida selleks teegema pead?

Selleks, et tasuta keerutusi saada pead tegema sissemakseid. Mida rohkem teed, seda rohkem tasuta spinne saad. Kokku lähevad arvesse sinu esimesed 3 sissemakset.

Esimene sissemakse annab:

  • Teed esimese sissemakse 10€ saad 10 tasuta spinni
  • Teed esimese sissemakse 50€ saad 50 tasuta spinni
  • Teed esimese sissemakse 100€ saad 100 tasuta spinni

Teine sissemakse annab:

  • Teed teise sissemakse 10€ saad 20 tasuta spinni
  • Teed teise sissemakse 50€ saad 100 tasuta spinni
  • Teed teise sissemakse 100€ saad 200 tasuta spinni

Kolmas sissemakse annab:

  • Teed kolmanda sissemakse 10€ saad 30 tasuta spinni
  • Teed kolmanda sissemakse 50€ saad 150 tasuta spinni
  • Teed kolmanda sissemakse 100€ saad 300 tasuta spinni

Ehk selleks, et maksimaalsed 600 tasuta keerutust saada peaksid igal juhul ära tegema 3 sissemakset. Üldsegi on mõtekas 3 tükki ära teha ka isegi siis kui sa maksimaalsetele keerutustele ei pretendeeri. Seda sellepärast, et teine ning kolmas sissemakse premeerivad sind rohkem kui esimene. Tegu on Eestis kõige suurema tasuta spinnide pakkumisega!

Coolbet

Coolbet annab sulle tervitusboonuseks 10 tasuta spinni koheselt pärast konto avamist. Sa ei pea isegi sissemakset tegema ning need keerutused on läbimängimise kohustusteta, mis tähendab seda, et võidu korral saad need koheselt välja kanda. Igati väärt kasiino boonus!

Paf

Ka Paf jagab konto avamisel tasuta keerutusi. Nemad ületavad selles vallas coolbeti tervelt kahe ja poole kordselt, sest annavad uuele liitujale lausa 25 tasuta keerutust. Lood on sarnased coolbetiga, sest sa ei pea nende keerutuste saamiseks sissemakset tegema.

Chanz

Chanz pakub tervituseks täpselt samasugust boonust nagu coolbet. Avad konto ja saad koheselt 10 tasuta spinni. Oluline oleks siinkohal mainida, et lisaks spinnidele pakutakse sulle ka erinevaid kasiino boonuseid, mida saad sissemaksetega lunastada.

Ninja kasiino

Ninja Kasiino on Eesti uusim kasiino. Seal sa kontot avada ei saagi, sest seal lihtsalt polegi kontosid. Mängimine on ülilihtne – pead ainult sissemakse tegema ja saadki koheselt keerutama hakata. Kuidas on seal lood tasuta spinnidega?

Tasuta keerutusi jagavad nad lademetes. Iga päev saad teenida sissemakseid tehes kuni 100 tasuta keerutust. See on pakkumine, mis ei tohiks külmaks jätta mitte ühtegi Eesti kasiinosõpra.

Kokkuvõte

Loodetavasti leidsid siit kogu info, mida eesti online kasiinode pakutavad tasuta keerutused endast kujutavad ning kuidas neid saada. Soovime sulle edu ning head mänguõnne!