Arvan, et oleme kasiinost juba piisavalt rääkinud ning aeg oleks üks postitus ka spordiennustus teadmistele keskenduda. Järgmises artiklis vaatame üle 5 nippi kuidas oma spordipanused uuele tasemele viia ning rohkem võite tasku pista. Head lugemist!

Spordiennustus on väga lihtne tegevus, mida harrastada, kuid seal võitmine on hoopis teine tera. Tulenevalt sellest, et panustamissaitidel on keskmiselt 5% eelist, on nendes ülimalt raske kasumlikult ennustada. Sellegipoolest on viise, kuidas bookidele ära teha ning oma ennustusi paremini ette planeerida.

Tahad kohe panustamisega pihta hakata? Siis näiteks siin lehel on eesti parimad spordiennustus portaalid välja toodud.

Tee ära oma kodutöö

Kui sa enne panuse asetamist mitte midagi muud ei tee, siis vähemalt kodutöö peaksid ära tegema. Peaksid tegema väikese uurimistöö on lemmiku spordi kohta, et saaksid vähemalt 52%-lise võiduprotsendini. Tähtis on olla ekspert ühel alal, mitte kõikidel erinevatel sportidel.

Spordiennustus lehtedel peavad olema koefitsendid üleval iga spordi, liiga ning mängu kohta. Olgugi, et ennustuslehtedel nagu coolbet on infot nii palju, et nad ei suuda seda isegi ära kasutada, siis ikkagi ei suuda nad konkreetset sündmust nii detailselt analüüsida kui sina seda saaksid teha.

Kui sulle meeldib ning jälgid palju näiteks Eesti kossu teist liigat, siis tee sellest enda eriala ning võida spordiennustus lehti just seal. Tead hoopis espordist rohkem? Siis tee panuseid sellele.

Vali spordiennustus leht hoolikalt

Pärast seda kui oled ala ning mängu välja valinud, peaksid shoppama minema. Mitte kõik Eesti panustamissaidid ei paku sündmustele häid koefitsente. Osad on teistest tunduvalt paremad. See on nagu poest odavaima pakkumise otsimine. Mida kõrgema koefiga teatud asjale panustada saad, seda odavam ehk kasulikum see sulle on. Üheks parimaks koefide pakkujaks Eestis on näiteks optibet.

Riski ainult sellega, mida oled valmis kaotama

Võiks ju arvata, et see on siililegi selge, kuid tegelikult see põhimõtte, mis peaks panustajatele oleme teada tuntud, seda reaalsuses ei ole üldse. Inimesed riskivad 1 panusega kogu oma bankrolli ning see teeb nad ekstreemselt haavatavaks. Ennustuslehed nagu näiteks olybet ainult sellest unistavadki, et sinu säärasel määral komistaks.

Jaota oma bankroll osadeks ning riski ainult näiteks 1/50. kogu oma rollist ühe panuse peale.

Panusta kainelt

Inimesed kipuvad alkoholi tarbides liiga julgeks minema ning tegema vigu ning panuseid mida nad kaine peaga mitte kunagi ei teeks. Ära ole selline ning kui jood ära panusta! Kui oled inimene, kes ei suuda end täis peaga tagasi hoida, siis peaksid enne alkoholi pruukimist endale kihlveokontoris limiidid peale panema. Betsafe spordiennustuses on seda üpriski lihtne teha ning väga suurt vaeva selleks nägema ei pea. Lihtne asi, mis hoiab kokku palju raha!

Otsi kohti kus saad panustada outsaiderile

Üldiselt on kehvematel meeskondadel paremad koefitsendid. Nad küll kaotavad tihedamini, kuid võidu korral saad rohkem pappi tagasi. Ürita oma analüüsides keskenduda just halbade meeskondade leidmisele ning otsi kohti, kus nad võiksid omada lisa eelist. Ka bet365 on oma blogis mõista andnud, et rahaliselt on kasulikum just outsaiderile panus ära keevitada.

Loodame, et need nipid aitasid sind teel saamaks edukaks spordiennustajaks. Kui mitte päris proks, siis vähemalt olema kindlad, et mõned nipid said ikka.

Kui sul esineb hasartmängude probleeme, siis vaata siia lehele, leiad sealt abi oma probleemidest üle saamiseks. Soovime sulle edukaid panuseid!