Spordiennustus – Kõige Uskumatumad Võidetud Panused

Me kõik unistame ühest suurest spordiennustus võidust. Loeme erinevaid spordipanustamise nippe, valime hoolikalt meeskonna, kellele panustada, teeme oma ennustuse ning seejärel jälgime sündmust kõrgendatud tähele panekuga. Kui avavile kõlab, siis loodame, et see tähendab ka meile uut ajajärku ning eluvõitu. Kas see poleks lahe?

Mõningate õnnelike jaoks kujuneb sellest välja, aga midagi enamat kui pelgalt unistus suurest võidust. Järgnevas artiklis vaatame üle maailma suurimad ning õnnelikuimad võidetud spordipanused. Pane ennast valmis!

Vanaisa panus oma lapselapse peale

Jalgpall on vaieldamatult Suurbritannia populaarseim spordiala. Ka Walesist pärit Harry Wilson arvas nii ning lõi ühe uskumatuna tundud loo, mida spordiennustuses siiani õhinaga pajatatakse.

Nimelt tegi mees 2000. aastal 50 naelase panuse, et tema lapselaps, kes hetkel oli kõigest 3 aastane esindab kunagi oma riigi ehk Walesi rahvuskoondist. Koefitsentideks anti talle selle sündmuse juhtumise tõenäosuseks 2500 ühe vastu.

Kihlveokontori ebaõnneks tegigi mehe lapselaps juba 2013. aastal Walesi koondise eest debüüdi, olleks tollal kõik nooremaks mängumeheks, kes kunagi antud riigi koondist esindanud on. Võib ainult arvata kui õnnelik tema vanaisa siis oli, pannes taskusse uskumatuna tunduva 150 000 Naelase jackpoti.

Kiired ja Vihased panus

Richard Hopkins oli samuti oma järeltulija võimetes üpriski kindel. Nähes kui hea tema poeg kardirajal on tegi mees 200 Naelase panuse, et tema poeg, Richard Hamilton võidab Formel 1-e etapi enne kui ta on 23 aastane.

Sellega enesekindla isa panused ei piirdunud. Tüüp tegi veel ennustuse, et enne kui ta poeg saab 25, on ta võitnud ka maailmameistri tiitli. Sellele panusta ta veel 100 Naela.

Ilmselgelt polnud sellest veel vähe, sest ta otsustas veelgi 50 Naela panna sellele, et juhtuvad mõlemad sündmused. Ja ennäe imet – need juhtusidki. Mees pani tasku 40 000 Naela esimese panuse võidust, 50 000 Naela teise võidust ning tervelt 75 000 Naela kolmanda võidust. Õnnelik mees! Lewis Hamiltoni jaoks on see tänapäeval muidugi tasurahaks.

Floyd Mayweather`i Panused

Floyd Mayweather on tuntud kui agar spordipanustaja. Mees on ka ise öelnud, et tal on raha nii palju, et mida muud sellega peale hakata kui spordiennustus panuseid teha. Tulenevalt sellest, et mees ei mängi just väikese rahaga, on ka tema suurimad võidud üpriski muljetavaldav.

Suurimaks võiduks on siiani teada tema 1,4 miljoni dollarine võit kui Denver Broncos alistas New York Jetsi rohkema kui 7,5 punktiga. Ilmselgelt polnud see kihlveokontori jaoks just kõige paremaks uudiseks, kuid loodame, et nad siiski sellest taastusid. Teada ju on, et võidud lähevad tihtipaele tagasi sinna, kust need saadi.

Spordiennustus Legend Billy Walters

Mitte ükski spordiennustus võitude nimekiri ei oleks täielik kui sellest puuduks Billy Walters, mees, kes oma karjääri lõpupoole sai 5-aastase vanglakaristuse koos 10 millioni dollari suuruse trahviga.

Mehe teada olevalt suurimaks spordipanuseks jäi 3,5 millioni dollariline panus New Orleans Saintsi peale Superbowl finaalis 2010. aastal. Nimelt oli toona favoriidiks just Indianapolis Colts ning keegi ei uskunud esimese võitu.

Ometi näitasid Billy Waltersi numbrid just seda ning nii ka läks. Pole täpselt teada kui suure pataka raha Billy toona taskusse pani, kuid ilmselgelt oli see üheks kuradima priskeks noosiks, mis tõenäoliselt Eesti turu operaatorid nagu olybet ja optibet oma pille kotti panema sunniks. Selle eest võib natukene kinni istuda küll!

Mis on sinu suurim spordipanustamise võit?

Anna meile kommentaarides teada, mis on siiani sinu suurim võit. Kas midagi sarnast ülevalpool mainituga?