Parimad online kasiinod kus e-spordi peale panustada

Online kasiinode äri on viimastel aastatel kõvasti hoogu juurde saanud. Tööstusharu, mis sai alguse pelglalt mõninga online slotikaga ning kaardimänguga on käesoleval ajal võtmas hoopistükkis teistsuguseid mõõtmeid. Üks uusimaid ning huvitavamaid valdkondi on e-spordile panustamine.

Uus ajastu

Kui keegi oleks minul 10 aastat tagasi midagi e-spordi kohta küsinud, siis mul poleks aimugi olnud, millest juttu on, kuid nüüd teab e-spordist pea iga natukenegi tehnikaga kursis olev inimene. Digitaalne sport on oma jälgijate arvu viimastel aastatel tugevalt kasvatanud.

Täieliku eesti online kasiinode juhendi leiad siit.

Tänapäeval mängib erinevaid e-sport mänge maailmas üle 200 miljoni inimese. Kultuur, mis e-spordi ümber on tekitatud on nii tugev, et see on paljude inimeste vaated arvutimängudele täielikult pahupidi pööranud.

E-spordist on saanud üks põnevamaid hobisi nii maailma noorte kui täiskasvanute seas. E-spordi mänge on küll palju, kuid poplaarseimateks nendest on Dota 2, Counter Strike: GO, League of Legends, StarCraft II ja Heroes of the Storm.

Kui sina pole e-sordi mängija, siis pole hullu, sest sellest hullust maailmast saab osa saada ka ilma seal ise mängimata. Nimelt on e-spordi arenedes arenenud ka online kasiinod, kes on oma panustamisvõimalusi uuele meelelahutuse viisile kõvasti arendanud. Järgnevalt vaatame kolme parimat online spordiennustus portaali, kus on mugav e-spordi sündmustele panuseid teha.

3 parimat online kasiino3, kus e-spordile panuseid teha

Olybet

Vaevalt kellelegi olybetti tutvustada on vaja.a Tegemist on Eesti vanima litsentseeritud kaughasartmängu operaatoriga, kes on alati hiilanud oma suure sündmuste ning panustamisliinide valikuga. See on nii ka e-spordi juures. Sündmusi, millele panustada on sadades.

Coolbet

Coolbet on Eesti turu üks uusimaid tulijaid, kuid tulenevalt nende rõhule innovatiivsuse peale, on nad ilmselgelt oma tootevalikusse lisanud ka panustamise E-spordile. Nende eeliseks on mitte suur liinide arv, vaid parimad koefitsendid Eestis!

Paf

Paf on nagu ka olybet, Eestis juba kaua tegutsenud. Turule siseneti juba pea 10 aastat tagasi ning ka nende valikust leiab e-spordi. Nende konkurentsieeliseks võib välja tuua sotsiaalse vastutustundlikkuse ning keskendumise headele kampaaniatele.

Kui sul on soovi E-spodi peale panuseid teha, siis oleme kindlad, et üks nendest kolmest pakkujast peaks asja ära ajama. Soovime sulle edukat ennustamist!