Nitro Circus Slotimäng

Omas esimeses postituses siin blogis räägiksin mängutootja Yggdrasil tuliuuest slotist Nitro Circus. Tegemist on skandinaavia online kasiino tarkvaratootja esimese “branded “mänguga, mis lansseeriti 2018. aasta noembrikuus. Loe edasi ja saad teada, mida sellest slotimängust arvan.

Kõigepealt natukene taustast. Uurisin välja, et Nitro Circus, mille põhjal see mäng tehtud on, on tuntud Ameerika sari, mis jooksis seal aastatel 2012 kuni 2014. Ära muretse kui sa seda ei tea, sest ka mina ei teadnud ning tõenäoliselt pole sellest ükski eesti online kasiino sõber kuulnud. Sari, mis Ameerikas kuulus oli näitas tuntud ekstreemsportlasi, kes mööda riiki ringi rändasid ning igasugu trikke tegid. Mul pole aimugi, miks Yggdrasil otsustas just nende põhjal oma esimese brändiga slotimängu luua.

Maailmas on ainult üks mängutootja, kes on tõelist häid, kuulsaid brändinimesid kasutanud slotimänge loonud. Selleks on Microgaming. Tõsi, ka Netent on paari suhteliselt korraliku slotikaga hakkama saanud, kuid olgem ausad – need õnnestumised jäävad pigem minevikku. Põhjus miks sarnased slotikad on pigem ebapopulaarsed on sellepärast, et neil on tavaliselt suhteliselt väikesed väljamaksed.

Nüüd, aga meie läbiproovitud slotika juurde. Nitro Circus slotimängul on tavapäraselt viis rullikut ning 25 võiduliini. Panuse suurus algab 0.10€ sendist ning maksimaalseks võimalikuks panuseks on 125€. Slotimängu sümboliteks on ülevalpool mainitud sarja suurimad staarid, parimad trikid ning kõige ebanormaalsemat sõidukid. Mängul on nii tasuta spinnide kui Nitro Jump boonusfunktsioon. Mängijad saavad boonuseid aktiveerida kogudes scatter sümboleid ning saavad ise riskitasemete vahel valida.

väljamakse tabel
väljamakse tabel

Mängul on kokku seitse tavalist sümbolit. Rullikutel on 3 madala väärtusega sümbolit, milleks on rulakiivrid, pilootide kiivrid ning motokrossi kiivrid. Lisaks neile on rullikutel ka 4 kõrgema väärtusega kiivrit, mida representeerivad 4 sarja popimat kutti. Näiteks Travis Pastrana, kes oli sarna põhiline tegelane, sümboli eest saab oma panuse 20 kordselt tagasi.

Lisaks tavalistele sümbolitele on mängus ka wild sümbol, milleks on pommi kujund.

Põnevaim Boonusfunktsioon

Mängu põnevaimaks kohaks on kindlasti Nitro-Blast boonusfunktsiooni käivitamine, mille saad aktiveerida nii, et tabad rullikutel kahte pommisümbolit. Seejärel käivitub minimäng, kus valid pimesi viiest pommist ühe ning võid võita erinevaid auhindu. Selle mängu auhindadeks on:

  • 10 kuni 30 tasuta keerutust
  • Auto sinu kogumikku. Kui saad kogumiku täis võidad lisaauhindu.
  • Nitro Wild.
  • Tasuta keerutuste võitude mitmekordistaja
  • Veel enam tasuta keerutusi.

Rohkem infot kasiino boonuste kohta.

Kus mängida saab?

Nitro Circust saad mängida igas suurimas eesti internetikasiinos.

Kokkuvõte

Nitro Circus on kindlasti üheks igavesti ambitsioonikaks projektiks. Minu arvates on Yggdrasil siin, aga asjad natukene liiga keeruliseks ajanud. Ühel slotikal ei tohiks nii palju erinevaid funktsioone olla. See võib vanema mängija, saelhulgas ka minu, eemale tõugata. Selleks, et mängu tundma õppida, tuleb teha tuhandeid keerutusi ja ka siis pole kindel, et kõike funktsioone seal ära oskad tunda.

Olgu, ma saan aru, et see asi peabki olema nii kirju, sest sari ise oli tõenäoliselt üpriski hullumeelne, kuid kui kogu see action online slotimängu panna, siis seda tundub tõesti natukene liiast. Võimalik, et sarja fännidele läheb see paele, kuid kui paljud seda saadet ikkagi mäletavad? Vaevalt paljud ja kindlasti mitte eestlased.

Seega minu hinnangul seda mängu mängida ei tasuks ning mina seda kindlasti tulevikus kategema ei hakka. Keerutan ikka oma Starbursti edasi kuni mõni sarnane või parem slotikas välja lastakse. Aitäh, et lugesite ja järgmise korrani!