Olybet

4 / 5
HINNANG

ÜLEVAADE

Uued mängijad saavad Olybetist hetkel 200% boonust kuni 100€ ehk 100€ suuruse sissemakse eest saad mängida 300€-ga. Kui kasutad sissemaksel boonuskoodi "CAS200", saad võimaluse lisaks võita kuni 600 tasuta spinni.

ÜLEVAADE

 • Live kasiino: Olympic Roulette, Netent, Evolution
 • Spordiennustus: Jah
 • Pokker: Microgaming
 • Jackpot mängud: Mega Fortune, Mega Moolah, Jackpot Giant jne.

HEAD

 • Usaldusväärne Eesti ettevõte
 • Suur mänguvalik
 • Head boonused ja kampaaniad

VEAD

 • Mitte kõige kasutajamugavam
 • Puudub Trustly kiirmakse

BOONUS

200% boonust kuni 100€

TASUTA SPINNID

Kuni 600 tasuta spinni

Alusta siit!

PILDID

Vaevalt Eestis on kedagi, kes poleks kuulnud kuulsast maapealsest kasiinoketist Olympic Casino. Tõenäoliselt oled seda sinagi ning miks ma sellest siin juttu teen, on sellepärast, et Olybet on just sama ettevõtte poole asutatud ning siiamaani ka nende omanduses. Just Olympic oli esimene, kes 2010. aastal esimese Eesti litsentseeritud online kasiino asutas. Algselt kandis see nime Olympic Online, kuid muutus, siis peagi re-brändingu käigus Olybetiks.

Olybet viis veidi aega tagasi läbi oma veebilehe totaalse uuenduse ning järgmises arvustuses viskamegi koos pilgu peale, milliseid tooteid Olybet pakub ning kas ka Sina neid kasutada võiksid.

Boonused

Kui oli aeg, millal olybetis väga boonuseid ei nähtud, siis õnneks on tänaseks päevaks see otsa saanud ning hõreda valiku asemel vaatab vastu rikkalik valik erinevaid boonuseid, kampaaniaid ning muid tasuta hüvesid.

Olybeti aktiivsed boonused:

 • Kasiino tervitusboonus
 • Spordiennustuse tervitusboonus
 • Pokkeri tervitusboonus
 • Igapäevased kasiino sissemakseboonused
 • Erinevad võimendatud koefitsendid spordiennustuses

Nagu juba arvustuse alguses on välja toodud saab olybeti kasiinos, kasutades boonuskoodi “CAS200”, tervitusboonust 200% kuni 100€ ulatuses. Kokku 300€ boonusraha. Boonusrahale kehitavad 25-kordsed läbimängimise tingimused. Eesti kasiinoturul on see väga hea tingimus, sest üldjuhul kohaldatakse boonustele 30- kuni 40-kordseid läbimängimise tingimusi.

Lisaks saad juurde teenida 20 kuni 600 tasuta spinni. Tasuta spinnide arv, mille juurde saad, selgub Netent`i õnnerattaga. Selleks, et teada saada, mitu tasuta spinni sa teenisid mine nende kasiino rubriiki, ava slotimäng Berry Burst ning seejärel ilmub ekraanile õnneratas. Keeruta seda ja saadki teada, mitu tasuta keerutust lisaks saad.

Spordiennustuses saab iga uus klient konto avamisel oma sissemakse duubeldada. Selleks pead konto avamisel kasutama boonuskoodi “SPORT”. Maksimaalne summa, mille duubeldada saad on 100€. Lisaks antakse ka selle pakkumise puhul sulle tasuta spinne. Juurde saab 20 prii keerutust. Spordiboonusele kehtib 10-kordne läbimängimise tingimus. Panused peavad seejuures olema tehtud koefitsentidega, mis on suuremad kui 1.6.

Olybet Pokkeri tervitusboonus näeb ette kuni 2000€ suurust boonust. Lisaks saad pokkeripileteid kokku 100€ eest ning kohest rakebacki`i 30% ulatuses. Võid mängida ka 10 000€ väärtuses freerolle. Kuigi pokkeriboonuse summa, mida võid teenida on suur, siis on seda ka kõige raskem läbi mängida.

Igapäevased kasiinoboonused näevad ette teatud protsendi suurust lisaboonust sinu sissemaksele, tasuta spinne või cashback`i. Boonuse suurused olenevad nädalapäevast.

Võimendatud koefidega saad spordiennustuses kasumlikumaid panuseid teha kui seda saab tavakoefitsentidega.

Mängud

Tõenäoliselt said eelnevalt juba aru, et olybetis on olemas nii pokker kui spordiennustus. Lisaks on seal esindatud ka live-kasiino. Kuid milline on mänguvalik üleüldiselt?

Olybet on Eesti üheks suurimaks online kasiinoks. Sellest tulenevalt on ka nende mänguvalik väga lai. Nii slotimängude kui live kasiino mängude arv ületab pae kõiki meie turul tegutsevaid konkurente mäekõrguselt.

Ka jackpot slotimängud on seal väga hästi esindatud. Suurimad jackpot mängud nagu Mega Moolah ning Mega Fortune on olemas. Kahjuks slotimängu Hall of Gods, kus hiljuti üks Lõuna-Eesti neiu 3,7 miljonit Eurot võitis, küll nende valikus puudub.

Kui millestki puudust võib tunda, siis võib-olla ainult videopokkeri mängudest. Neid seal küll on, aga natukene vähevõitu. Tõsi – videopokker pole ammu enam inimeste lemmikmäng ning ka teised Eesti online kasiinod on nende mängude arvu oma tootevalikus märkimisväärselt kahandanud.

Kasutajamugavus

Olybet tegi paar aastat tagasi läbi täieliku uuenduskuuri, et viia oma tooted ning teenused uuele tasemele. Kahjuks pole minu arvates nad sellega just eriti head tööd teinud ning portaal lonkab nii kasiino- kui spordiennustuse kvaliteedi poolest.

Alustame disainist. Üks asi, mida lehele maandudes, kindlasti avastad on see, et see on ülimalt punane. Punane koostöös erinevate mängudega teeb selle silmale valusaks ning pigem häirivaks. Vähemalt ma ise eelistaksin kirevate slotimängude juurde väheke rahulikemaid toone.

Kõige kehvem asi olybeti juures on minu arust selle kasutajamugavus. Veebileht on üpriski aeglane ning raskesti navigeeritav. Ka pole see suurepärane mobiiliga mängides. On muidugi ka hullemaid, kuid kindlasti pole nad selles vallas Eesti parimad.

Klienditeenindus

Tulenevalt Eesti juurtest on ilmselgelt Olybeti klienditeenindus saadaval Eesti keeles. Ka meie riigi räägitavuselt teises keeles suhtlemisega seal probleeme pole – klienditeenindajad räägivad nimelt ka vene keelt.

Ühendust saab nendega võtta nii live-chati kui e-maili teel. Live chat on muidugi kiirem ning niiviisi saab probleemile kiirema lahenduse. Nende abikeskus on avatud hommikul kella 8:00-st kuni hilisööni 2:00-ni välja. Ehk e-maili teel abi küsida on mõtet vaid päris vara hommikuti.

Makseviisid

Olybetti saab raha sisse kanda kõikide Eestis asuvate pankade pangalinkidega. Lisaks aktsepteeritakse makseid ka e-rahakoti Skrilli ning krediitkaartide vahendusel. Veel mõned aastad tagasi olidki sellised makseviisid põhimõtteliselt maksimum, mida klient võis tahta, kuid nüüd kui pildile on ilmunud Trustly makselahendust toetavad kiirkasiinod, on arenguruumi küll.

Trustly vahendusel kiirmakseid Olybet ei toeta.

Hinnang

Olybet sobib hästi inimesele, kellele meeldib mängida paljusi erinevaid mänge. Mänguvalik on seal väga hea. Ka boonusesõber peaks leidma enda jaoks üpriski häid pakkumisi. Lisaks sellele on Olybet kindlasti nii usaldusväärne kui üks Eesti online kasiino olla saab. Pole kahtlustki, et sa suurvõidu korral oma raha sealt kätte saad. Kui otsid, aga mugavust ning kiirust, siis peaksid mõne muu kasiino valima.

4 / 5
SKOOR
icon Alusta siit! icon Alusta siit!
Lisainfo
Lisainfo Olybet`i kohta
Klienditugi: eesti, vene ja inglise
Litsents: Eesti
Live kasiino: jah
Pokker: jah
Spordiennustus: jah
Jackpot mängud: jah
Maksuvabad võidud: jah

Tervituspakkumine
Boonus: 200% kuni 100€
Tasuta spinnid: 20 kuni 600

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga