Kasiino Nipid Algajale

Kasiinodes on palju mänge, et inimesi, kes soovivad pihta saada oma elu võidule või niisama aega veeta, leiaksid oma motiividele rakendust.

Vahet pole kas oled algaja või edasijõudnu, oluline on teada erinevaid nippe ning trikke, et oma kasiinokogemus natukenegi kasumlikumaks või vähemalt vähem kahjulikumaks muuta.

Ainult mõningatel õnnelikel õnnestub kasiinos suurelt võita, samal ajal kui enamikul mitte. Pikas perspektiivis võidab kasiino, sest mängud on juba eos niiviisi üles ehitatud.

Sellegi poolest on igal kasiinomängul olemas erinevaid strateegiad ning näpunäited, kuidas neid edukamalt mängida. Toome sinuni mõned populaarsemad nipid, mida erinevaid mänge proovides kindlasti teada võiksid.

Kasiino nipid slotimängijatele

Slotimängud on kõige lihtsam ning samas ka populaarseim kasiinomängude liik. Nende üles ehitus on ülimalt lihtne:

  1. Vajuta nuppu
  2. Võida või kaota
  3. Korda tegevust

Kasiinod teenivad enamiku oma tulust just slotimasinatest. Uuringutes on välja toodud, et slotikad moodustavad lausa uskumatult tunduva 70 protsenti kasiinode kogukasumist.

Kuidas need töötavad?

Maja eelis erinevatel slotimängudel on erinev. Maapealsetes kasiinodes on see tavaliselt 10% ümber, kuid online kasiinodes jääb ta tavaliselt 2-8 protsendi vahele. Kõige vähem kahjulikumad on mängijale need mille RTP ehk “return to player” on 98%. vali näiteks Bloodusckers 2 slotikas Chanz või coolbet kasiinos. Selles mängus on üks parimaid väljamakse protsente.

See tähendab seda, et pikas perspektiivis saad saa 100 panustad Euro juures tagasi 98 Eurot. Muidugi võib juhtuda, et sa võidad, kuid pikas perspektiivis kaotad just 2% oma panusest.

Tulenevalt sellest, et slotimängudes puudub oskuse osakaal, siis on kõik tulemused ette nähtud “suvalise numbrite generaatori” läbi ning võitvat strateegiat slotimängimiseks olemas ei ole. Meie soovitas sulle: kui soovid slotte mängida, siis valim mängud, millel on kõige suurem tagasimakse protsent.

Nipid lauamängijatele

Esimene asi, mida enne kasiinos mängimise alustamist endale selgeks teha on see, et kindel on vaid üks: sa ei võida kõike panuseid.

Vahet pole kui hea sa oled või kui palju kogemusi sul on, mängud on kõik ülesehitatud kasiino kasuks.

Esimeseks ning kõige tähtsamaks näpunäiteks on see, et otsusta enne online kasiino käivitamist või maapealsesse kasiinosse sisenemist ära kui palju oled nõus seal kaotama nii, et sul sellest kahju poleks.

Ainult nii saad kogeda täisväärtuslikku kasiinokogemust ilma rahale mõtlemata või seda taga nutmata. Kui oled endale lubatud summani jõudnud, siis lahku ning mängi edasi järgmisel korral. Lisaks sellele võiks järgida järgnevaid reegleid:

  1. Jälgi kella. Kas oled tähele pannud, et kasiinos kellad puuduvad? See on selleks tehtud, et sa ei teaks mis kell on ning kui kaua sa seal olnud oled. Nagu eelneva punkti korral võiksid ka siin endale eesmärgiks panna kui kaua maksimaalselt kasiinos mängid ning kui see aeg täis saab, siis peaksid lahkuma.
  2. Ära mängi Kenot. Keno on mängus, kus kasiino eelis mängija ees on kohutavalt suur. Mõne näite puhul võib see lausa 35% juures olla. Nii, et hoia sellest eemale!
  3. Rulett. Ruletis panusta kas punase või musta, paaris või paaritud või kõrge ja madala numbri peale. Tasud on küll väiksemad, kuid samas aitab selline strateegia sul võib-olla võitjana väljuda. Majal on siiski 5 protsendiline eelis, kuid selline taktika võib aidata sul lühikeses perspektiivis kasiinole ära teha.
  4. Ära tarbi alkoholi. Alkohol on see, mis paneb su kõik eelnevad strateegiad ning näpunäited ära unustama ning rahaga eba adekvaatselt ümber käima. Saan aru, et mängid kasiinos, sest soovid täieväärtuslikku meelelahtust, kuid vältides alkoholi, kindlustad ka selle, et sa ei peaks mitte midagi kahetsema.

Kui mõlgutad mõtteid online või maapealses kasiinos mängimisest, siis jälgi kindlasti ülevalpool toodud reegleid ning ära panusta rahaga, mida sa pole valmis kaotama!