Dragon Maiden Slotimäng

Järgnevas postituses räägin enda kogumusest Dragon Maiden Slotimänguga.

Dragon Maiden on uus slotimäng, mis on välja arendatud Play`N Go poolt. Mängus on 5 ketast ning lausa 7776 viisi, kuidas võita. Mängu saab proovida kõikide erinevate vahenditega. See on mugav nii mobiilis, arvutis kui tahvelarvutis. Minimaalseks võimalikuks panuseks on 0,10€ ning maksimaalseks 100€.

Mängu ülesehitus

Mäng on väga kiire ülesehitusega – rullikute kiirus on lausa märkimisväärne. Välimuselt on raske mitte näha sarnasust Game of Thrones seeriaga. Rullikutel on sümbolid, mis sümboliseerivad rikkust, võimu ning ilu. Kõige väärtuslikumaks pildiks on Dragon Maiden ise, mis võidu korral annab sulle 12 kordselt sinu panuse tagasi.

Dragon Maiden sümbol või suvalistes olukordades moonduda ka Wild sümboliks, mis annab sulle veelgi enam lisaboonust.

Scatter sümboliks on mängus draakon. Kui saad neid lauale enam kui 2, siis aktiviseerib tasuta keerutuste funktsioon. Kui saad kolmele draakonile pihta, saad 8 tasuta keerutust. Neli draakonit annab sulle kümme tasuta keerutust ning 5 draakoni kuju annab sulle lausa 12 tasuta spinni.

Veelgi tähtsam on see, et draakoni sümbolid on tasuta keerutuste boonus funktsiooni ajal eriliselt võimsad. Iga kord kui tasuta keerutuste funktsioonis uuele draakonile pihta saad, tõuseb see oma tasemes kuni 6. korruse kõrgusele.

Lisaks draakoni ning Dragon Maiden sümbolitele on mängus kasutataud mõõku, sõrmuseid, ärtusi, ristisi, ruutusi ning potisi.

Kus mängida?

Mängu saad proovida näiteks olybetis või coolbetis. Või vali mõni muu kasiino meie eesti kasiinode nimekirjast.

Kokkuvõte

Dragon Maiden on visuaalselt lummav slotimäng, millel on lihtne, kuid kütkestav boonusfunktsioon. Mäng, nagu Play`N Go mängud ikka, on ülimalt volatiivne ning võid selles oma panuse maksimaalselt 5000 kordselt tagasi saada. Kokkuvõttes on tegemist järjekordselt mõnusa Play`N Go mänguda, mida soovitaksin proovida igal Troonide Mängu austajal, kellele vahete vahel ka slotikaid keerutada meeldib.