Reklaampinnad

Klikivabriku reklaame kuvame mitmel fikseeritud pinnal, kuid oleme ise paindlikud pakkuma reklaamitellijatele erilahendusi ning hindame kõrgelt Sinupoolset valmisolekut erilahenduste võimaldamisel oma veebilehel.

Klikivabriku fikseeritud bänneripinnad, mille seast saad endale sobivad valida.

250x250 px ruudubänner
Liuglev (slider) bänner kuvatakse veebilehe peal ning üles- ja allakerimisel liigub bänner kaasa. Vastavalt vajadusele saab ligulevat ruudubännerit kuvada ka muus mõõdus (nt 200x200 px).

Veebilehe-sisene ruudubänner on fikseeritud mõõtudega ning asub veebi põhikujunduses ning üles-allakerimisel kaasa ei liigu.

Kui võimalik, soovitame kindlasti võimaldada 250x250 px liugleva bänneri avaldamist, kuna sellele pinnale on pakkuda kõige laiemat reklaamide valikut.

728x90 px (päise)bänner
Veebilehe sees asuv suur bänner. Üldjuhul asub veebilehe päises.

468x60 px (päise)bänner
Veebilehe sees asuv bänner veebilehtedel, millel suurem päis puudub. 468x60 px pind asub tihtipeale ka veebikeskkonna keskel või jaluses.

Klikivabriku reklaame saab näidata Sinu veebis nii ühel kui mitmel erineval bänneripinnal (erinevad reklaamid). Selleks, et saaksime reklaame Sinu veebilehel kuvada, palume Sul lisada koodijupi, mille sulle liitumise käigus saadame.