Veebilehele

Reklaamivõrgustik pakub veebilehe omanikule võimalust teenida lisatulu. Isegi siis, kui Sinu veebilehe eesmärgiks pole otseselt kasumit teenida, tasub reklaami mõistlikus koguses ikkagi avaldada. Nii saad katta kasvõi kulud, mis tekivad veebilehe käigushoidmisel.

Võrgustikuga liitumise tingimused
See, kas saame Sinu veebilehe lisada meie võrgustikku, pole alati garanteeritud. Olulist rolli mängivad külastajate hulk ning veebilehel sisu. Ootame võrgustikuga liituma veebilehti, millel on vähemalt 800-1000 unikaalset külastajat nädalas. Samas oleme valmis tegema vajadusel ka erandeid, kui veebilehe sihtrühm on meile huvipakkuv.

Me ei liida oma võrgustikuga liita ebasündsa ja solvava sisuga veebilehti. Praegu oleme valmis Klikivabriku võrgustikku võtma vastu eesti- ja venekeelseid veebilehti.

Valiku, millised veebilehed saavad meie võrgustikuga liituda ja millised mitte, teeme meie. Kui vastame eitavalt, siis põhjendame.

Aktsepteerime teisi müügikanaleid
Liitumisel lisame Sinu reklaampinnad meie süsteemi, mille kaudu reklaamijad ja agentuurid saavad veebilehele reklaami tellida ja paigutada. Meie aitame Sul seega reklaampindu täita.

Samas jääb alati Sulle võimalus ka ise oma reklaampindadele reklaami müüa. Me oleme avatud – võid oma veebilehe liita ka mitme erineva reklaamivõrgustikuga. Bänneripindu on võimalik panna erinevate võrgustike vahel roteeruma. Nii saad oma tulusid veelgi kasvatada.

Kliendid
Klikivabrikut on kampaaniate läbiviimiseks kasutanud nii kohalikud kui rahvusvahelised ettevõtted. Meie võrgustikus teevad kampaaniaid teiste seas:

               

               

              

Miks valida Klikivabrik?
1.    Pakume võimalust teenida veebilehega (lisa)tulu.
2.    Oleme Eesti pikimate kogemustega reklaamivõrgustik – me oskame anda nõu, milliseid pindu reklaamimiseks kasutada.
3.    Lepime koostöötingimused varakult kokku ning peame neist kinni.
4.    Anname Sulle ligipääsu statistikale, et saaksid jälgida, kuidas Sinu veebilehel läheb.
5.    Võimaldame Sul soodsamalt reklaamida oma veebilehte või teenuseid teistel meie võrgustiku veebilehtedel.