Reklaamitellijale

Reklaamiostjana on Sul võimalik jõuda Klikivabriku kaudu nädalas u 700 tuhande unikaalse internetikasutajani Eestis. See katab ära enam, kui 80% siinsetest internetikasutajatest.

Mitmekesine kanalite valik
Meie võrgustiku kanalite valik on mitmekesine – suuremad ja väiksemad portaalid, e-poed, suhtluskeskkonnad, blogid ja infokataloogid. Iga kampaania tarvis kanalite valimine on alati rätsepatöö – me aitame Sind sobivaima valiku tegemisel. Samas saad oma sõnumi suunata ka konkreetsetele segmentidele nagu mehed, naised, noored, lapsed jne.

Kampaaniate täpne optimeerimine
Kõiki kampaaniaid saab optimeerida – vastavalt Sinu vajadustele saab reklaamidele seada näitamiste ja klikkide piirangud või sihtida reklaamide näitamist konkreetsetele päevadele ja kellaaegadele. Kampaanias saad kasutada mitut erinevat bännerit samaaegselt, et testida, milline toimib kõige paremini.

Miks valida Klikivabrik?
1.    Klikivabrik on Eesti pikimate kogemustega reklaamivõrgustik – me teame, mis töötab ja mis mitte.
2.    Meie võrgustik katab ära üle 80% Eesti internetikasutajatest.
3.    Meie võrgustiku kaudu saad sihtida oma reklaami kindlatele segmentidele - mehed, naised, lapsed, noored, kokandushuvilised jne.
4.    Sina saad ise reaalajas jälgida oma kampaania tulemusi ning teha selle põhjal vajadusel kiiresti täiendusi ning muudatusi.
5.    Me kasvame pidevalt. Kui Sul on tarvis jõuda sihtrühmani, mida olemasolevad kanalid võrgustikus ei kata, leiame Sinu jaoks vajalikud uued veebilehed.
6.    Tulemused on olulised – meie juures saad teha kampaaniat ka nii, et tasud vaid reaalsete tulemuste eest!