Lisateenused

Bännerite ja kampaanialehtede loomine
ADM e-turunduspartnerKlikivabrikul on tihe koostöö Eesti juhtiva e-turundusagentuuriga ADM. Kui soovid teha turundustegevusi internetis, kuid puudub vastav kogemus, saad ADM-st abi.

Vastavalt oma turunduslikele eesmärkidele loob ADM Sulle vajalikud veebilahendused – alates e-turundusstrateegiast ja kodulehe valmistamisest kuni atraktiivsete bännerite valmistamiseni.

ADM-i poolt tehtud töid näed siit!
Küsi ADM-lt nõu ja pakkumist!

Meediaplaneerimine digitaalses meedias
Kui plaanid kampaaniat ja soovid lisaks Klikivabrikule kasutada ka muid keskkondi (näiteks suuremaid portaale), aitame Sind sobiva meedia leidmisel ning planeerimisel. Nii ei pea sa ise paljude kanalitega suhtlema, võtame selle ülesande enda kanda.

Lisaks veebikeskkondadele aitame Sul planeerida ka e-postituskampaaniaid Eesti suurimatesse e-postilistidesse. Klikivabriku võrgustik on ka hea kanal oma meililisti uute lugejate hankimiseks.

Digitaalse meedia kanalid, kuhu aitame reklaami vahendada:
-    Erinevad kohalikud portaalid (sealhulgas soodsatel tingimustel suured portaalid nagu NETI, Hot, Delfi, Postimees jne);
-    E-postilistid;
-    Google Adwords, Facebooki reklaamid;
-    Muud alternatiivsed digitaalsed kanalid.

Snoobi - professionaalne veebianalüütika
snoobi veebianalüütikaSnoobi on mugav ja nutikas veebianalüütika tööriist Sinu veebilehele. Teenuse veebikeskkonnas saab koostada erinevaid raporteid Sinule vajalikest näitajatest ja jälgida neid keskkonnas või tellida need regulaarselt enda e-postkasti.

Selle tarkvara abil saad sarnaselt teistele analüüsivahenditele (nt Google Analytics) põhjaliku statistika veebilehe külastuste kohta. Kuid, lisaks sellele saad Snoobi abil väga täpselt jälgida:
o    kuidas inimesed Sinu lehel liiguvad ja mida teha, et suunata nad Sinule vajalikku kohta;
o    kas ja kuidas jõuavad inimesed Sinu lehel ostudeni? Mis neid takistab? Kui omad e-poodi, kes on Sinu ostjad?
o    kui hea on Sinu nähtavus otsingumootorites, kui hästi töötavad Sinu e-postikampaaniad, bännerid ja muud turundusvahendid;  
o    millistest ettevõtetest inimesed Sind külastavad ja mida nad otsivad? See on eriti kasulik vahend äriklientidele suunatud tegevuse puhul.

Loe Snoobist täpsemalt!

Snoobit saad testida 30 päeva tasuta, et veenduda selle kvaliteedis! Telli Snoobi proovikonto siit!